Reference
Jak nás hodnotí naši zákazníci:

L.D. z Dubí - Štěnice postelní

Vše proběhlo v naprostém pořádku, kvalitní práce za slušnou cenu, myslím, že jste nejlevnější v okolí. Dokonce jsme dostali ke štěnicím i podrobný odborný výklad 🙂 Snad už se nevrátí potvory... Ještě jednou mockrát děkujeme 🙂

Petra N., Ústí nad Labem - Štěnice postelní

"Skvěle odvedená práce, s dostatečným vysvětlením, jak bude postřik probíhat. S diskrétností a velmi dobrým přístupem. Za skvělou cenu profesionálně odvedená práce."

David S., Ústí nad Labem - Štěnice postelní

Diky za vstricnost. Se sluzbou jsme velmi spokojeni. Mouchy padaj k zemi a komari nikde 🙂 Mravenci rovnez... Diky i za info k broukovi... Zrejme se k nam obcas dostane pres balkon. Diky za vasi vstricnost... Mejte se pekne.

Štěnice domácí

Ráda bych poděkovala firmě NaturaBor za vstřícnost, diskrétnost a profesionální přístup při dezinsekci našeho objektu. Pracuji v ubytovacím zařízení, ve kterém bydlí na 200 lidí. Bohužel i v našem zařízení se vyskytl parazit krev sající.

Jan C., Duchcov - Štěnice postelová

Dobrý den. Ano stále je u nás doma vše v pořádku ohledně štěnic . Váš zásah byl v naprostém pořádku a jsme moc rádi že jsme se obrátilI zrovna na vás jste opravdu profesionálové v tomto oboru který provozujete . Jasně určitě si to vložte na vaše stránky zasloužíte si to , hlavně když to třeba pomůže i dalším lidem v boji s tímto problémem ... Přeji spoustu úspěchu v boji se škůdci a spostu spokojených zákazníků jako jsme my ...

Josef Štangl, Praha - Sanace bytu po zemřelém

Rychlá reakce na předložení nabídky, flexibilní jednání, férová a příznivá cena, spokojenost se spoluprací při vlastním vyklizení, žádný negativní postřeh

Předsedkyně výboru SVBJ Třeboradická Praha 8 - Kobylisy - Zásah proti mravenci farao a rusu domácímu

Dovoluji si Vám vyřídit poděkování vlastníků, které včera zaznělo na Shromáždění - bylo řečeno, že takto poctivou a pečlivou firmu v oblasti dezinsekce ještě nezažili 🙂 Všichni byli velmi spokojeni. Budeme s Vámi nadále spolupracovat. Přeji příjemný den a počínající advent.

Markéta V., Praha - Sanace a úklid bytu po mrtvém

Dobrý večer, s kvalitou provedení prací jsme byli při převzetí "díla" spokojeni. Byli jsme zejména rádi, že jste nám na základě Vašich zkušeností doporučili vhodný způsob sanace pro danou situaci. Na první pohled bylo zřejmé odborné provedení. Ocenili jsme také jednání Vaší firmy, která provedla vše podle dohody a ve slíbeném termínu. Děkujeme i za kontakt na šikovného instalatéra. Nyní necháváme byt větrat, a pokud by bylo na jaře třeba v menší míře ještě jednou dezinfikovat, rádi využijeme Vašich služeb.

Eva Štíbrová, Knihovna K. H. Máchy v Litoměřicích - Sanace půdy

Ráda bych touto cestou poděkovala firmě NaturaBor, která prováděla v naší knihovně sanaci půdy. Pan Borovanský reagoval pružně na naše požadavky, svou práci provedl rychle a k naší úplné spokojenosti. Rovněž cena za jeho služby byla velice příznivá. Pokud budeme znovu potřebovat služby v oblasti deratizace, určitě se znovu obrátíme na firmu NaturaBor. Eva Štíbrová, Knihovna K. H. Máchy v Litoměřicích

David S., Ústí nad Labem - Ošetření bytů a domů proti nežádoucímu hmyzu

Diky za vstricnost. Se sluzbou jsme velmi spokojeni. Mouchy padaj k zemi a komari nikde 🙂 Mravenci rovnez... Diky i za info k broukovi... Zrejme se k nam obcas dostane pres balkon. Diky za vasi vstricnost... Mejte se pekne.

Štěnice vs. blechy

chci vám poděkovat za váš profesionální přístup k práci a pečlivé prohlídce našeho bytu, díky které jsme zjistili, že se nejedná o štěnice, ale o blechy. Zatím nemam žádný nový kousanec a snad už mít nebudu.!!!

Rodina R.

Zdravím vás, chci vám poděkovat za váš profesionální přístup k práci a pečlivé prohlídce našeho bytu. Zatím nemam žádný nový kousanec a snad už mít nebudu!!! Neumíte si představit, nebo ano a víte co jsem prožívala za hrůzu! Díky tomu mám aspoň udělanou čistku ve skříních a tím i vanoční úklid :-). Chtěla jsem se podělit o tu radost v klidu spát a probudit se bez kousanců. Ještě jsme měli nálety asijských žlutých a černých berušek. Brrrrr. Hrozně smrděj. Nametam je na lopatku a šup s nima do sklenice. Tak doufám, že už budeme mít od brouků a jiné havěti klid. Budu vás vřele doporučovat, když bude někdo mít podobné problémy jako my. Není nad doporučení, vím to ze své zkušenosti. Zdravíme a děkujem rodina R.

NATURABOR.CZ 2020 © Designed by WebLeaders.cz