Fórum

Zde se můžete podělit o své zkušenosti se štěnicemi, klást otázky, získat odborné odpovědi či sami na některé dotazy reagovat.

15
Komentujte

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KatkaMonikagekRekPeg Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ss
Host
ss

Dobrý den, koncem května za mnou má přijet přítel (dlouho jsme se neviděli), bohužel se však u něj vyskytly štěnice. Již bylo provedeno několik postřiků, bohužel nedávno byly nalezeny ještě dvě živé štěnice + několik vajíček, takže následovala další desinsekce. Nicméně až ke mě přítel pojede, nemůžeme mít 100% jistotu, že se u něj štěnice již nevyskytují. Jako prevenci nás napadlo dát všechny věci do mrazáku (v němž je -23 °C), a to na 3 dny (kromě mobilu, ten by tam byl 24 hodin). Prosím Vás, domníváte se, že prevence je dostatečná, popř. co ještě můžeme udělat pro to, abychom… Číst vice »

Pavel Borovanský
Host
Pavel Borovanský

Mrazák je dobrá varianta, ohledně oblečení úplně stejně postačí vyprat věci min. na 60 stupňů. Myslím, že mobil bude stačit rozebrat a důkladně prohlédnout – pozor třeba nad lavorem apod., kdyby chtělo něco utéct.
Bude dobré, když s sebou nebude brát věci z postelí a okolí. Tedy brát věci vyprané/prošlé mrazením. V tomot případě je riziko zcela minimální.

Pavel Borovanský
Host
Pavel Borovanský

pro více info mi případně zavolejte na tel 608 546 777

Meg
Host
Meg

zkouška 1

Peg
Host
Peg

odpověď 1 na dotaz 1

Rek
Host
Rek

odpověď 1 na odpověď 1

gek
Host
gek

odpověď 2 na dotaz 1

Monika
Host
Monika

Dobrý den,
na vašem webu jsem si pročetla spoustu zajímavých věcí. Chtěla jsem se zeptat, zda je nějaký “fígl”, jak si štěnice domů nepřinést. Konkrétně se nám v práci objevilo několik lidí z ubytovny, kteří jsou poštípaní a na ubytovně je mají. Vedení firmy s tím ale nechce mít nic společného, chtěla bych se tedy nějak pokusit vyvarovat se tomu si “nájemníky” donést domů, je nějaká možnost tomu předejít?
Děkuji moc za odpověď.

Katka
Host
Katka

Jsem velice spokojená,mravenci zlikvidování, rychlé jednání,mohu jen doporučit.

NATURABOR.CZ 2020 © Designed by WebLeaders.cz