Warning: openlog() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/5301/virtual/www/modules/syslog/syslog.module on line 103

Warning: syslog() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/5301/virtual/www/modules/syslog/syslog.module on line 118
Dlouhotrvající ochrana domova proti komárům, mouchám a dalšímu hmyzu | Dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Garance

Dlouhotrvající ochrana domova proti komárům, mouchám a dalšímu hmyzu

Vloženo: 15.6.2011 ZBAVTE SE KOMÁRŮ, PAVOUKŮ, MUCH A OSTATNÍHO HMYZU

Nechte si profesionálůně ošetřit byt nebo rovnou celý dům, zbavte se protivných komárů a much, spěte klidně celou sezóno a ještě ušetřete za drahé odpařovače!

 

 • Zajistíme váš klidný spánek po celou sezonu.
 • Již nemusíte kupovat drahé odpařovače a neustále dokupovat nové náplně.
 • Již neprožijete noc plnou štípanců jen proto, že jste zapomněli koupit náplň.
   
 • Dezinsekce spočívá v tom, že na stěny a stropy Vašeho bytu či domu bude nanesen postřik speciálním profesionálním prostředkem
 • Hmyz dosedne/vleze na ošetřenou plochu a v krátké době hyne.
 • Postřik je bezpečný pro lidi i domácí zvířata, nezanechává žádnou stopu, je bez barvy a zápachu (zcela neznatelný).
 • Působí i na jiný hmyz (pavouci, vosy apod.)
   
 • Vaše obydlí zanecháme takové, jaké bylo před zásahem (o vše se postaráme).

MOŽNOSTI APLIKACE

 1.  Ošetření místností, kde se spí (ložnice, dětský pokoj)
 2.  Ošetření celého bytu
 3. Kompletní ošetření rodinného domu (zahrnuje venkovní ošetření proti pronikání pavouků a jiného lezoucího hmyzu, ošetření všech vnitřních prostor -vypuzuje všechny zalezlé  jedince a způsobuje jejich následný úhyn, usmrcuje veškerý hmyz, který do domu pronikne – mouchy, komáry, vosy....)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

Nezničí to malbu, nezanechá to skvrny?

⇒   Na zdi se aplikuje prášek smáčitelný ve vodě. V praxi to znamené, že po zásahu jsou zdi místy lehce oroseny. Během chvíle však voda oschne a ne zdech není vůbec nic patrné - ani při bližším prozkoumání.

Není to škodlivé? Mám malé dítě/zvíře.  

⇒ Vzhledem k velmi malé koncentraci, která se na zdi aplikuje, je provedení opravdu bezpečné jak pro domácí zvířata, tak i pro děti. Zdravotní komplikace může způsobit požití vetší dávky koncentrovaného přípravku - dítě by tedy muselo "olízat" zdi ve celém bytě, aby k nějakým zdravotním komplikacím došlo. Výjimkou jsou však akvária s rybami - přípravek je vysoce toxický pro vodní organismy. Během ošetření je tedy třeba akvária dostatečně přikrýt, aby nedošlo k zanesení kapek do vody. Po zaschnutí již nebezpečí nehrozí.

Mám se na zásah nějak připravit?

⇒Ošetření provádějí obvykle dva pracovníci. Jeden vždy připraví místnost (sundá věci ze zdi, vša zakryje...) a druhý provádí samotný postřik. Když je místnost hotova, dají se věci do původního stavu. Nemusíte se tedy obávat žádných zbytečných starostí s přípravou či úklidem. Jediné co je třeba, abyste udělali, je vytření podlahy po skončení aplikace.